Artemisbet Yeni Giriş Adresi Artemisbet6000

Artemisbet, online hizmet sunumları esnasında gündeme gelen kapatılma işleminden sonra, kısa bir süreliğine, üyeleri ile buluşamamıştır. Siteyi incelemek isteyen ya da aktif olarak siteyi kullanan üyeler, normal adresi üzerinden hesaplarına erişmek istediklerinde, engelleme ile karşılaşmıştır. Bu durumu gözlemleyen site yönetimi doğal olarak Türk kullanıcıları ile çalışmaya devam etmek istemesi nedeni ile derhal yeni bir adres belirlenmiş ve bu değişiklik sonrası Artemisbet’in yeni adresi Artemisbet6000 olmuştur.

Yeni adres, bütün üyelere elektronik posta hizmetleri aracılığıyla ve SMS aracılığı ile duyurulmuştur. Siteyi aktif olarak kullananların, adres arayışına girişmesine gerek yoktur. Sitenin ismini duyan ve üye olmak isteyenlerin başvuru yapacakları kaynak ise, Artemisbet sayfası ve internet ortamıdır. Gerekli bilgilendirme, çeşitli platformlarda yapılmış ve üye olmak isteyenlere, yeni adres konusunda anında bilgi verilmiştir.

Artemisbet’in online hizmet anlayışı açısından hiçbir değişikliğe gidilmemiş olup, bütün hizmetler, Artemisbet’in yeni giriş adresi Artemisbet6000 ile sunulmaya devam etmektedir. Sitenin işleyişinde, müşteri hizmetlerinde veya finansal işlemlerinde, canlı destek hattında ya da sunulmakta olan bütün hizmetlerde bir değişiklik söz konusu değildir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak