Perabet Yeni Giriş Adresi Perabet60

Perabet sitesinin yeni giriş adresi Perabet60 olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Site, bu andan itibaren, bütün online hizmetlerini Perabet60 üzerinden sunmaya başlamıştır. Geçmiş dönemde sunulan hizmetlerin, aynı özelliklerde yeni adreste de geçerli olduğu görülmektedir. Bir önceki adreste kullanılan hesaplar, kullanıcı isimleri ve siteye giriş için gerekli olan şifreler, yeni adres için de geçerlidir. Üyelerin bu konuda herhangi bir işlem yapmasına veya yeni bir kullanıcı ismi ile şifre belirlemesine gerek bulunmamaktadır.

Perabet60’ın geçmiş hesapları, birebir korunmakta ve üyelerin erişimi konusunda herhangi bir sıkıntı çıkarmamaktadır. Değişen sadece, sitenin isminin yanında bulunan rakamlardır. Herhangi bir değişiklik yapılmamış olup, kazanılmış olan haklar var ise, olduğu gibi korunmaktadır. Bu konuda da, üyelerin endişe duymasına gerek bulunmamaktadır. Eğer, bir önceki adresi ile bonus elde edilmiş ise, bu bonus hesap bakiyelerin de görülmekte, hesaplara para yatırılmış ise, aynı şekilde yatırılan paralar Perabet60 adresinde görülmekte ve kullanılır halde bulunmaktadır.

Kısacası, sitenin adres değişikliğine gitmesinin üyeler açısından olumsuz hiçbir yanı bulunmamaktadır. Online hizmet anlayışı, eski adreste olduğu gibi yeni adreste de kusursuz bir şekilde işlemektedir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak